M +48 692 458 281

Turystyka

Wisełka to znajdująca się na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego miejscowość otoczona przez sosnowe i bukowo-dębowe lasy. Piaszczysta plaża, na której można opalać się i kąpać, malownicze klify, które stanowią doskonałe punkty widokowe, jeziora – raj dla wędkarzy oraz znajdujący się niedaleko rezerwat żubrów to tylko niektóre zalety niewielkiej miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Stworzone z myślą o aktywnych turystach szlaki rowerowe skłaniają do dalszych wycieczek. Korzystać z nich mogą także amatorzy joggingu, nordic walking i długich spacerów. Jedną z atrakcji turystycznych jest Jezioro Turkusowe położone w pobliskiej miejscowości Wapnica. Powstałe na terenie dawnej kopalni kredy jezioro ma nietypowy kolor i stanowi regionalną ciekawostkę, wartą obejrzenia.

W niedalekim sąsiedztwie Wisełki (zaledwie 10 km) położone są Międzyzdroje. To tutaj co roku, na początku lipca przybywają znani i lubiani aktorzy, aby spotkać się ze swoimi wielbicielami i na promenadzie w centrum miasta odcisnąć swoją dłoń na pamiątkę. W tym czasie, w Międzyzdrojach odbywają się projekcje filmów, koncerty i recitale.

Dla dzieci

Villa Madre to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. W każdym pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko dla rodziców i dodatkowe łóżko pojedyncze, na którym może spać dziecko.

Rodzinny pobyt w Wisełce to atrakcje zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Można pojeździć na gokartach, wybrać się na wycieczkę nad jezioro by popływać łódką bądź żaglówką. Mniejsze dzieci z pewnością ucieszy wizyta na placu zabaw wyposażonym w trampoliny, huśtawki i basen z kulkami, starsze zapewne chętnie odwiedzą salon gier. W pobliskim Amber Baltic Golf Club organizowane są lekcje golfa, przeznaczone specjalnie dla dzieci.

Okolica sprzyja spacerom i zwiedzaniu, dzieci więc nie powinny się tutaj nudzić. Kiedy jednak pogoda nie pozwala na beztroskie zabawy w lesie, czy nad wodą maluchy mogą skorzystać z naszej oferty. Dzięki telewizji satelitarnej i dostępowi do Internetu w każdym pokoju, można u nas miło spędzić czas, nawet gdy za oknem pada.

Dla seniorów

Wspaniałe warunki klimatyczne i krajobrazowe przyciągają wczasowiczów w każdym wieku. Idealnym sportem dla seniorów takim, który można uprawiać w okolicach Villi Madre jest nordic walking. Aktywność ta skutecznie odciąża stawy i kręgosłup, stymuluje pracę dużej grupy mięśni. Osoby starsze, które zdecydują się na odwiedzenie naszych okolic mogą oddawać się bardziej tradycyjnym rozrywkom – spacerom. Mogą oni również skorzystać z bogatej oferty turystycznej regionu.

Dla sportowców

Dla tych, którzy na wakacjach preferują aktywne spędzanie czasu, także mamy wiele propozycji. Jogging, jazda na rowerze, pływanie na łodziach i żaglówkach, a także windsurfing to sporty, które można uprawiać w Wisełce i okolicach. Amatorzy golfa także będą usatysfakcjonowani pobytem u nas.