M +48 692 458 281

Amber Baltic Golf Club

Logo baltic

Wszyscy goście mają 10% zniżki w pobliskim Amber Baltic Golf Club.

Zarówno długoletni pasjonaci tego sportu, profesjonaliści, jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z golfem będą usatysfakcjonowani. Ukształtowanie terenu w tych okolicach stwarza idealne warunki do uprawiania tego sportu. Zlokalizowane w pobliżu Wisełki, w miejscowości Kołczewo, nowoczesne pola golfowe przyciągają golfistów z całego świata.

W Amber Baltic Golf Club odbywają się zarówno prestiżowe turnieje (m.in. Polonia Cup, Polonia Open), jak i wakacyjne kursy i szkolenia. Pola golfowe przeznaczone są dla profesjonalnych golfistów, ale także dla tych, którzy dopiero się uczą – mogą oni doskonalić technikę gry pod okiem zawodowych trenerów i szkoleniowców.

Na terenie zajmującym powierzchnię 66 ha znajduje się:

  • pole golfowe klasy mistrzowskiej „Amber” z 18 dołkami par 72
  • pole golfowe dla początkujących „Baltic”
  • pola treningowe (driving range, putting green, chipping/pitching area).

Amber Baltic Golf Club to stowarzyszenie z wieloletnią tradycją. Powstał w 1993 roku, obecnie zrzesza ponad 270 członków i jest jednym z najczęściej odwiedzanych klubów golfowych w Polsce. Na jego renomę składają się:

  • idealne warunki do gry
  • tradycja i profesjonalizm
  • doskonale wyszkolona kadra

W Amber Baltic Golf Club organizowane są również Dni Firm oraz imprezy integracyjne i plenerowe połączone z nauką gry w golfa. Pod okiem doświadczonych pracowników klubu firmowa impreza może przerodzić się w emocjonujące zawody sportowe.

Sąsiedztwo pola golfowego i Villi Madre sprawia, że od wielu lat prowadzimy udaną współpracę. Villa Madre to idealna baza wypadowa dla golfistów. Mogą oni w komfortowych warunkach wypoczywać po całym dniu spędzonym w klubie golfowym.

Galeria